Sen Kimsin?

04 Aralık 2013

IMG_4205

Kafadan attım bir karakter…

Adı Abidik olsun.

Pelerini olsun, uçsun gitsin. Mutfaktan anlasın, yemek pişirsin. Sihirbazlık yapsın, kulak arkasından metal para çıkarsın. Bi de şapkadan kedi (!) çıkarsın. Hep gülümsesin, gülümseyerek dolaşsın ortalıklarda. Arada bir yazı yazsın. Dakikada 80 kelime kullanarak, acaip cümleler kursun. Film seyrederken, patlamış mısır kutusu belirsin elinde (Sihirbazlık var ya serde…)  vb…

Hayali bir karakter ne kadar hayali olabilir ki; pelerinli uçan kahraman özelliği dışında, diğer bahsettiklerimi çevremde yaşayan insanların üzerinden toplamışım. Hepsinden aldıklarımı toplayıp bir yaptım.

Aramızda kalsın, etrafta çok karakter var…

Kişisel not: Ben bu yazıyı hiç beğenmedim. Okuduğumdan da bir şey anlamadım. Zaten ben bugün bir hoş oldum. Konuştuğumu da anlamıyorum. Ama bu yazı dursun burda, olur mu?

İmza: 4.gün

Etiketler:
Kategori: Hayattan
{ 1 Yorum }
 • 04 Aralık 2013 tarihinde Evren Demir dedi ki;

  Ayşemm yaaa zor bu ödevler yahuuuuu 🙂

  Sevgiler

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad:
  Yorum:

  Ayşem Öztaş

  O sanatçı, O pastacı, O sihirbaz, O becerikli, O yaratıcı, O sabırlı, O sevgi dolu, O hayatı işiyle bütünleştirebilen nadir insanlardan, O anne, O hayat dolu, O insanla, O sevgili bir eş…

  1972 Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunu. Yaklaşık 10 yıl Ankara’da ve 3 Yıl Istanbul’da geçen ağırlıklı Elektronik sektöründe geçen satış ve pazarlama üzerine iş hayatı… Hep insanla hep müşteri ile hep hayatın içinde.

  Devamını Oku...