Sadece Bir Rüya…

05 Aralık 2013

IMG_4527

Erkek: ” Ben gidiyorum…”

Kadın: ” Bir dakika… Neden? Noldu?…

Erkek: ” İstiyorum!!!”

Sadece bir rüya…

Yıllardır gördüğüm periyodik hale gelen, bana yapışan bir rüya. Görmekten yorulduğum bir rüya. En son 3 gece önce gördüm. Uyandığımda “Artık gider misin?” dediğim bir rüya.

Her şeyi bir kenara koyun. “Poponuz açık uyumuşsunuz.” zihniyetini de onun yanına bırakın.

Bazı rüyalar yol göstericidir. Uyandığınızda “Acaba?” sorusu aklınıza geliyorsa, mutlaka orada kurcalanması gereken bir durum var. Zihinsel Pazarlamacı bir kelle yaşamanın faydalarından biri de bu. Yok ben ona deli gibi rüya yorumlatmıyorum. Ama bu konuda yeri geldiğinde desteğini de istiyorum.

Rüya hali; kontrolü bıraktığınız yer. Vuhuuuu… Orada her şey mümkün. Deli gibi yemek yemek, kilo alamamak, uçmak, güçlü olmak… Kontrolü bıraktınız ya işte o zaman rüyalarda her şey olursunuz. Ve işin biraz nahoş hali; kaçtığınız her şey de rüyada gelir. Kaçımız ona “Hoş geldin” der ki… Kendi adıma “Hadi, de be get!!” deyip uğurlamışlığım çok olmuştur.

Fanatikliğe kaçmadan rüyaları takip etmek. Bazen farkında olmadığım bir şeyi, karşıma çıkartdığı için hem eğlenceli hem de ilerletici…

Babaannemin dediği gibi: ” Işığa doğru anlat kızım rüyanı…”

Not: Rüyamın yorumu mu? O şimdilik ben de. Sadece tam 12’den vurduk… 🙂

İmza: 5. gün

Etiketler:
Kategori: Hayattan
{ 0 Yorum }
Yorum Yaz
Ad Soyad:
Yorum:

Ayşem Öztaş

O sanatçı, O pastacı, O sihirbaz, O becerikli, O yaratıcı, O sabırlı, O sevgi dolu, O hayatı işiyle bütünleştirebilen nadir insanlardan, O anne, O hayat dolu, O insanla, O sevgili bir eş…

1972 Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunu. Yaklaşık 10 yıl Ankara’da ve 3 Yıl Istanbul’da geçen ağırlıklı Elektronik sektöründe geçen satış ve pazarlama üzerine iş hayatı… Hep insanla hep müşteri ile hep hayatın içinde.

Devamını Oku...